SmartMatch – пропозиції вантажів

Підібрані пропозиції від вантажовідправників тепер самі знайдуть Вас

Ви вже можете отримувати пропозиції фрахтів, іншими словами, вантажоперевезень безпосередньо від вантажовідправників з репутацією на Платформі Trans.eu. Це абсолютно новий інструмент і новий спосіб співпраці в транспортній галузі.

Чому варто скористатися новими пропозиціями?

 • Ви отримуєте найбільш підходящі пропозиції вантажів,
  без необхідності пошуку на біржі і торгуватися в месенджері
 • У вас виникає шанс налагодити постійну співпрацю
  з надійними вантажовідправниками
 • Чіткі правила: кожна пропозиція від вантажовідправника
  має термін дії і певні умови перевезення,
  а ставку завжди можна пробувати сторгувати
 • Укладати угоди з клієнтом просто, а сам процес проходить автоматично,
  без переговорів, електронної пошти і телефонних дзвінків. Достатньо ввести ціну,
  підтвердити вибір і дочекатися рішення.

Як все працює?

 • 1

  Вантажовідправник публікує фрахт, тобто пропозицію вантажоперевезення

  Визначає параметри вантажу, місця операції та умови перевезення.
  Може вказати ставку або попросити скласти кошторис.

 • Algorytm dopasowuje firmy z giełdy Trans do potrzeby załadowcy

  2

  Алгоритм підбирає компанії з біржі Trans до потреб вантажовідправника

  Передовий алгоритм шукає ті компанії, які найкращим чином відповідають критеріям вантажовідправника.
  Приймає до уваги наступні змінні: пропозиції, за якими ведеться пошук, і клікабельні пропозиції, парк компанії, оцінки, сертифікати.
  Виходячи з цього, він будує список компаній, яким відправляє пропозицію вантажовідправника.

 • 3

  Ви отримуєте пропозицію грузоперевозки в мессенджері

  Якщо алгоритм вибрав Вас в процесі підбору, Ви отримаєте пропозицію. Щоб з нею ознайомитися, натисніть на посилання і увійдіть в нову версію платформи Trans.eu (бета), використовуючи свої TransId і пароль.

 • 4

  Ви перевіряєте пропозицію
  і відповідаєте на неї

  Чи підходять Вам умови пропозиції і терміни? Якщо так, прийміть пропозицію. Ви можете запропонувати свою ставку – це займе кілька секунд. Вантажовідправник порівняє Вашу пропозицію з іншими і вибере компанію для здійснення перевезення.

 • 5

  Ви виграли фрахт?
  Прийміть замовлення

  Якщо ваша пропозиція буде обрана – Ви отримаєте повідомлення з підтвердженням. Ви можете починати реалізувати замовлення.

Часті питання

Що таке SmartMatch?

Це система підбору вантажів до транспортних компаній.

Як отримувати пропозиції від вантажовідправників?

Алгоритм підбирає пропозиції вантажовідправників до профілю діяльності компаній на біржі. Він вибирає компанії з хорошими оцінками, сертифікатами і сучасним парком. Щоб вибрали саме Вас, подбайте про свій імідж на платформі. Все, що Ви додасте в профіль компанії, збільшує шанси на хороший підбір!

Чому я отримав пропозицію?

Алгоритм SmartMatch шукає ті компанії, які краще за всі відповідають критеріям вантажовідправника. Приймає до уваги наступні змінні: пропозиції, за якими ведеться пошук, і клікабельні пропозиції, парк компанії, оцінки, сертифікати. Виходячи з цього, він будує список компаній, яким відправляє пропозицію вантажовідправника.

Чому я отримую пропозицію, яка не відповідає моєму профілю?

Алгоритм знаходиться в стадії бета-тестування, тому його підбори на початку можуть бути не зовсім ідеальними. Але він постійно вчиться на історичних даних. З кожною наступною операцією його підбір пропозиції до компанії буде все більш точним.

Які дані аналізує алгоритм?

Алгоритм має доступ тільки до даних операцій, здійснюваних на платформі, зокрема: напрямків, за якими ведеться пошук, клікабельних пропозицій та змісту профілів компаній: виставлених оцінок, парку, сертифікатів та ліцензій. Підбирає ці дані до пропозиції вантажовідправника: параметрів вантажу, маршруту, вимог парку. Таким чином, він може створити збіг і відправити пропозицію відповідної компанії. Всі конфіденційні дані, тобто персональні та реєстраційний дані, зашифровані системою і алгоритм не має до них доступу.

Чи бачить інший бачить користувач, що я отримав пропозицію?

Ні. Отримання і торг у зв’язку з пропозицією здійснюються тільки між Вантажовідправником (Експедитором) і Перевізником.

Чи вантажовідправник знає, що я відхилив пропозицію?

Ні. До тих пір, доки не буде подана пропозиція, вантажовідправник не знає, які перевізники її отримали. Тому відхилення пропозиції не бачить ніхто, крім рекомендованої компанії.

Чи інші перевізники бачать мою пропозицію?

Ні. Тільки Вантажовідправник бачить пропозиції Перевізників.

Чи інші перевізники бачать мою пропозицію?

Ні. Тільки Вантажовідправник бачить пропозиції Перевізників.

Що робити, щоб збільшити шанс на отримання пропозицій вантажоперевезень?

Алгоритм підбирає пропозиції вантажовідправників до профілю діяльності компаній на біржі. Якщо компанія активна на біржі, має добре заповнений профіль, позитивні відгуки від Клієнтів, сертифікати та сучасний парк, у неї є шанс отримувати пропозиції вантажоперевезень.

Що робити, щоб збільшити шанс вибору вантажовідправником?

Вантажовідправник оцінюватиме достовірність компанії на основі її профілю. Наявність актуальних документів, сертифікатів, відгуків та рекомендацій від Клієнтів – будуть одним з критеріїв такої оцінки.

Якщо я прийму пропозицію, чи означає це, я вже уклав угоду?

Ще ні. Алгоритм відправляє пропозиції більш ніж 1 компанії. Прийняття пропозиції означає, що ваша пропозиція потрапить до вантажовідправника. Він може її вибрати або відхилити. Якщо ваша пропозиція буде обрана – Ви отримаєте повідомлення з підтвердженням і подальшу інструкцію.

Я виграв фрахт. Як реалізувати замовлення?

Якщо вантажовідправник Вибрав вашу пропозицію, Ви отримаєте по електронній пошті посилання на замовлення з докладною інформацією про терміни і місця операції. Прийміть замовлення і приступайте до його реалізації.

Чому я не отримав замовлення, незважаючи на те, що прийняв пропозицію?

Якщо Ви не отримали повідомлення про виграш фрахту, це означає, що вантажовідправник обрав пропозицію іншої компанії. Якщо, навпаки, Ви отримали підтвердження про виграш фрахту, але при цьому не отримали замовлення, тоді зайдіть в модуль Фрахти в новій версії платформи, перейдіть до деталей і зв’яжіться з вантажовідправником. Ви також можете перевірити модуль Замовлення. У разі виникнення проблем, будь ласка, зв’яжіться з Підтримкою клієнтів.

Як відмовитися від отримання пропозицій?

Відмовляючись від пропозицій, що надсилаються алгоритмом, Ви втрачаєте шанс налагодити співпрацю з найкращими вантажовідправниками. Однак, якщо Ви хочете видалити свою фірму з підбору, будь ласка, зв’яжіться з Підтримкою клієнтів.

У Вас є питання? Зв’яжіться з нашою гарячою лінією.