int(5509)

Безпека на Платформі – міфи та факти

 

Пропускають всіх підряд, нікого не перевіряють, компанію відкриту вчора, можуть також пропустити. Такі та подібні думки поширюються про Платформу Trans.eu вже тривалий час. Скільки в них правди? Ви дізнаєтесь у статті нижче.

Інтернет знає все – так можна перефразувати відому приказку. У наших профілях і в численних галузевих групах є багато коментарів про Платформу. Деякі з них повторюються регулярно. Це факти чи просто міфи, які поширюються? Розглянемо найпопулярніші з них і спробуємо розібратися.

МІФ 1: ВОНИ ВПУСКАЮТЬ УСІХ

Ви ніяк не перевіряєте шахраїв, або надаєте авторизацію тому, кому Вам вигідно.

Така думка є однією з найпоширеніших. Але давайте подивимося на конкретні дані: з січня по липень 2022 року 5 314 компаній, які зареєструвалися на Платформі Trans.eu, не були авторизовані, тобто не отримали доступ до Платформи. Причини були різні, наприклад, відсутність необхідних документів, занадто короткий стаж роботи на ринку, відсутність рекомендацій або зв’язки з суб’єктами, які вважаються ризикованими. Таким чином, видно: не кожна компанія, яка подає заявку на доступ до Платформи, насправді його отримує, а твердження, що “ми допускаємо до Платформи всіх бажаючих”, є міфом.

МІФ 2: ПОКИ ШАХРАЙ ОПЛАЧУЄ АБОНЕМЕНТ, ЙОГО НЕ ВИДАЛЯТЬ

Ви слідкуєте лише за оплатою, а злодії продовжують діяти, або Для Вас важливі лише гроші

Це ще одна поширена думка, яка не відповідає дійсності. Компанії, які вже є на Платформі, перебувають під нашим моніторингом, і в обґрунтованих ситуаціях ми вживаємо конкретних заходів. З початку 2022 року ми тимчасово заблокували або назавжди видалили 1 050 акаунтів, і за цей же період ми остаточно розірвали договори про доступ до Платформи з 32 компаніями, які порушили наш регламент або порушили законодавство. Тому це неправда, що кожен, хто платить за абонемент, може працювати на Платформі безкарно.

МІФ 3: ОЦІНКИ КОМПАНІЙ НЕПРАВДИВІ

Користувачі шантажують інших несплатою, поки ті не змінять свою оцінку на позитивну або Ці оцінки мають мало спільного з реальністю

Оцінки на Платформі виставляють користувачі. Достовірність оцінок залежить від того, хто їх ставить. Згідно з нашим регламентом, вони повинні відповідати реальній ситуації. Адміністратори не перевіряють виставлені оцінки та коментарі, за винятком випадків, коли вони порушують законодавство або Регламент Платформи; в такому випадку на підставі обґрунтованої скарги конкретний контент може бути видалений або відредагований.

Що стосується вимагання позитивних відгуків, то механізм оцінювання покликаний унеможливити цей вид маніпуляцій. Замовник має 30 днів на виставлення оцінки, після чого він не може її змінити; перевізник має 120 днів на виставлення оцінки, що дає йому можливість оцінити співпрацю, а також оплату, і протягом цих 120 днів він може змінити свою оцінку. Таким чином, на практиці, якщо розрахунок з замовником виявляється проблематичним, перевізник має можливість оцінити контрагента, не ризикуючи отримати негативний відгук у відповідь.

Більше про оцінки Ви можете прочитати в статті: Оцінки на Платформі- факти та міфи.

МІФ 4: РЕКОМЕНДАЦІЇ НІЧОГО НЕ ВАРТІ

Коли хтось новий хоче зареєструватися, він робить пост у транспортній групі, щоб його порекомендували як надійного контрагента, набирає 5 таких людей і обліковий запис стає активним.

Ми вимагаємо рекомендації від компаній, які працюють менше року або в яких відбулися значні зміни власників. Свідчення попередніх ділових партнерів про те, що вони позитивно співпрацювали з компанією, є свідченням чесності та надійності суб’єкта, про якого йде мова, – так само працюють рекомендації  і в інших сферах життя.

В інтернеті з’являються пости з проханням надати рекомендації. Чи це чесно? Ні. Чи можемо ми якось на це вплинути? На жаль, ні. Ми можемо лише відстежувати і засуджувати це, а також нагадувати людям, що ті, хто надає неправдиві рекомендації, порушують закон і ставлять у невигідне становище себе та інших користувачів Платформи. Це можна підсумувати коментарем у групі Facebook про тих, хто надає неправдиві рекомендації: Немає нічого кращого, ніж підтримувати шахрая, який купує рекомендації, щоб потрапити на біржу транс, а потім бідкатися, що на біржі є шахраї.

 

  • Ви підозрюєте користувача Платформи у шахрайських діях? У Вас є матеріали, які можуть це підтвердити? Хочете проконсультуватися з нами щодо конкретної ситуації з юридичної точки зору?
    Наша команда безпеки готова відповісти Вам у зручній для Вас формі: телефоном (38 032 247 04 07), електронною поштою (info.ua@trans.eu), через онлайн-форму.

Ви можете знайти більше статей, присвячених питанням безпеки на Платформі Trans.eu тут.

    Хочете дізнатися більше?
    Наш консультант зв'яжеться з вами.
    Інформація про адміністратора

    Схожі статті: