FAQ

Často klazené otázky o společnosti Trans.eu

 • Co je to Trans.eu?

  Trans.eu je poskytovatel softwaru pro dopravce, speditéry a výrobce. Naše IT řešení je navrženo tak, aby podporovalo celý dodavatelský řetězec jako je plánování trasy, výměna nabídek volných nákladů a vozidel, až po potvrzení o dodávce.
  Našim zákazníkům poskytujeme i několik modulů, které pomáhají při každodenní práci, jako například obchodní komunikátor, aplikaci pro přímou komunikaci s řidičem, řízení objednávek a mnoho dalších. Jsme společnost, která umožňuje optimalizaci času, úsporu nákladů a růst tržeb.

 • Jste společnost, která dodává balíčky?

  Ne. Trans.eu je poskytovatel softwaru, nejsme zásilková služba, ani žádná jiná služba spojená s dodáváním balíků. Trans.eu spojuje společnosti z odvětví dopravy, spedice a výroby a poskytuje jim místo, na kterém se mohou spojit.

 • Máte mobilní aplikaci?

  Ano, Platforma Trans.eu má mobilní aplikaci. Je zcela zdarma a můžete si ji stáhnout zde: [link: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.trans.transexpress]
  Kromě této hlavní aplikace jsme vytvořili i několik dalších, které vám mohou usnadnit práci. Od komunikačních aplikací přes správce úloh až po TransParking – aplikaci, která pomáhá řidičům nákladních vozidel najít volné místo k parkování.

 • Spolupracujete se společnostmi, které jsou na trhu nové?

  Každá společnost je posuzována individuálně. Společnost se musí nejprve zaregistrovat a následně je situace vyhodnocená našimi zaměstnanci.
  Je důležité zmínit, že Trans.eu se snaží poskytnout svým zákazníkům maximální úroveň bezpečnosti. Každá společnost musí splňovat požadavky na získání přístupu do platformy. Provádíme vše pro to, abychom zamezili přístup společnostem se špatnými úmysly.

 • Jste aktivní v celé Evropě?

  Ano, společnost Trans.eu pokrývá celou Evropu a některé části Asie. Naše společnost má momentálně 12 poboček, nejnovější na významné křižovatce – Hedvábné cestě, Almaty v Kazachstánu.

 • Jak spolehlivá je vaše platforma?

  Trans.eu klade velký důraz na bezpečnost. Máme různé kritéria na to, abychom společnostem poskytli přístup do platformy. Těmito bezpečnostními opatřeními jsme schopni poskytnout našim zákazníkům maximální úroveň ochrany.
  Platforma Trans.eu provádí vícestupňové ověřování / monitorování nejen před poskytnutím přístupu, ale i po celou dobu využívání platformy.
  Trans.eu má také jedinečný hodnotící systém, který vám pomůže získat přehled o důvěryhodnosti potencionálního obchodního partnera. Společnostem, které splní různé kritéria udělujeme i certifikáty, které zaručují důvěryhodnost společnosti.
  Platforma poskytuje ochranu šifrování, stejně jako v bankách, na ochranu údajů našich zákazníků.

 • Mohu získat vstup do platformy jako soukromá osoba?

  Ne. Platforma Trans.eu je k dispozici pouze společnostem a živnostníkům, jejichž hlavní činností je doprava, logistika, zasilatelství apod.

 • Mohu získat bezplatný přístup do Trans.eu?

  Bezplatný přístup do platformy získáte po registraci a přihlášení se k vašim údajům:
  -vyplňte registrační formulář https://www.trans.eu/cz/form-nip
  -na vaši e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s přihlašovacími údaji na platformu Trans.eu;
  -stáhněte si program Trans.eu do počítače: https://www.trans.eu/install.php
  -přihlašte se do staženého programu pomocí údajů, které jste dostali na e-mail
  Už víte získat informace o hlavních funkcích platformy Trans.eu, ale přístup k platformě bude stále omezen. Chcete-li získat plný přístup, kontaktujte nás.
  Infolinka +420 246 019 749
  info.cz@trans.eu