FAQ

Často kladené otázky o spoločnosti Trans.eu

 • Čo je to Trans.eu?

  Trans.eu je poskytovateľ softvéru pre dopravcov, špeditérov a výrobcov. Naše IT riešenie je navrhnuté tak, aby podporovalo celý dodávateľský reťazec ako je plánovanie trasy, výmeny ponúk voľných nákladov a vozidiel, až po potvrdenie o dodávke.
  Našim zákazníkom poskytujeme aj niekoľko modulov, ktoré pomáhajú pri každodennej práci, ako napríklad obchodný komunikátor, aplikáciu pre priamu komunikáciu s vodičom, riadenie objednávok a mnoho ďalších. Sme spoločnosť, ktorá umožňuje optimalizáciu času, úsporu nákladov a rast tržieb.

 • Ste spoločnosť, ktorá dodáva balíčky?

  Nie. Trans.eu je poskytovateľ softvéru, niesme zásielkova služba, ani žiadna iná služba spojená s dodávaním balíkov. Trans.eu spája spoločnosti z odvetvia dopravy, špedície a výroby a poskytuje im miesto, na ktorom sa môžu spojiť.

 • Máte mobilnú aplikáciu?

  Áno, Platforma Trans.eu má mobilnú aplikáciu. Je úplne zadarmo a môžete si ju stiahnúť tu: [link: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.trans.transexpress]
  Okrem tejto hlavnej aplikácie sme vytvorili aj niekoľko ďaľších, ktoré vám môžu uľahčiť prácu. Od komunikačných aplikácií po správcu úloh až po TransParking – aplikáciu, ktorá pomáha vodičom nákladných vozidiel nájsť voľné miesto na parkovanie.

 • Spolupracujete so spoločnosťami, ktoré sú na trhu nové?

  Každá spoločnosť je posudzovaná individuálne. Spoločnosť sa musí najprv zaregistrovať a následne situáciu vyhodnotia naši zamestnanci.
  Je dôlěžité spomenúť, že Trans.eu sa snaží poskytnúť svojím zákazníkom maximálnu úroveň bezpečnosti. Každá spoločnosť musí spĺňať požiadavky na získanie prístupu do platformy. Vykonávamé všetko pre to, aby sme zamedzili prístup spoločnostiam so zlými úmyslami.

 • Ste aktívny v celej Európe?

  Áno, spoločnosť Trans.eu pokrýva celú Európu a niektoré časti Ázie. Naša spoločnosť má momentálne 12 pobočiek, najnovšiu na významnej križovatke – Hodvábnej ceste, Almaty v Kazachstane.

 • Ako spoľahlivá je vaša platforma?

  Trans.eu kladie veľký dôraz na bezpečnosť. Máme rôzne kritéria na to, aby sme spoločnostiam poskytli prítup do platformy. Týmito bezpečnostnými opatreniami sme schopní poskytnúť našim zákazníkom maximálnu úroveň ochrany.
  Platforma Trans.eu vykonáva viacstupňové overovanie / monitorovanie nielen pred poskytnutím prístupu, ale aj počas celej doby využívania platformy.
  Trans.eu má tiež jedinečný hodnotiaci systém, ktorý vám pomôže získať prehľad o dôveryhodnosti potencionálneho obchodného partnera. Spoločnostiam, ktoré splnia rôzne kritéria udeľujeme aj certifikáty, ktoré zaručujú dôveryhodnosť spoločnosti.
  Platforma poskytuje ochranu šifrovania, rovnako ako v bankách, na ochranu údajov našich zákazníkov.

 • Môžem získať vstup do platformy ako súkromná osoba?

  Nie. Platforma Trans.eu je k dispozícií iba spoločnostiam a živnostníkom, ktorých hlavnou činnosťou je doprava, logistika, zasielateľstvo a pod.

 • Môžem získať bezplatný prístup do Trans.eu?

  Bezplatný prístup do platformy získate po registrácií a prihlásení sa s vašmi údajmi:
  -vyplňte registračný formulár https://www.trans.eu/sk/form-nip;
  -na vašu e-mailovú adresu bude zaslaný mail s prihlasovacími údajmi na platformu Trans.eu;
  -stiahnite si program Trans.eu do počítača: https://www.trans.eu/install.php
  -prihláste sa do stiahnutého programu pomocou údajov, ktoré ste dostali na e-mail
  Už viete získať informácie o hlavných funkciách platformy Trans.eu, ale prístup k platforme bude stále obmedzený. Ak chcete získať plný prístup, kontaktujte nás.
  Infolinka (+421) 233 006 762
  info.sk@trans.eu