FAQ

Часті питання про Trans.eu

 • Як зареєструвати компанію?

  Щоб провести реєстрацію компанії в Платформі Trans.eu, перейдіть до реєстраційної форми по посиланню https://www.trans.eu/ua/form-a3

  На вказану електронну пошту при реєстрації, буде надіслано повідомлення з Вашим Trans ID номером та паролем для входу на Платформу Trans.eu

 • Як отримати авторизацію?

  Для отримання доступу до розміщення вантажів та транспорту, а також перегляду документів, відгуків, рейтингу, платоспроможності парнерів, кожну фірму просимо надіслати копії наступних документів:

  1. Виписка з Єдиного Державного Реєстру Підприємств і організацій України( ЄДРПОУ)
  2. Свідоцтво платника ПДВ (Для платників ПДВ)
  3. Ліцензія на перевезення (для перевізників)
  4. При наявності — CMR- страхування (для перевізників)/Страхування відповідальності експедитора (для експедиторів)

  При виникненні труднощів підтверждення даних компанії під час перевірки залишаємо за собою право попросити надіслати додаткові документи або здійснити переказ 1UAH для підтверждення Вашого розрахункового рахунку.

  Процес авторизації триває до 48 робочих годин з моменту отримання копій реєстраційних документів Вашої компанії.

 • Як додати користувача?

  Немає жодних обмежень щодо кількості працівників, яких Ви можете додати до профілю фірми.

  Щоб створити наступний профіль для працівника, уповноваженому при аккаунті фірми достатньо перейти до «Панель управління» , далі у розділі «Фірма», натиснувши на «Додати працівника», заповнити контактні дані.

  При створені аккаунту в кожного працівника має бути зазначена особиста електрона пошта, куди будуть надіслані дані для входу в Платформу Trans.eu, а саме Trans ID та пароль.

 • Як розпочати ефективну роботу новозареєстрованій компанії?

  Для того, щоб Ваша компанія розпочала ефективну роботу в Платформі Trans.eu, необхідно виконати наступні кроки.

  Крок 1. Отримання рекомендацій.

  Рекомендації, виставлені фірмі іншими користувачами, це найкращий доказ для Ваших контрагентів того, що вони мають справу з надійним партнером. Щоб отримати рекомендації увійдіть до «Більше можливостей», далі оберіть «Попросити про рекомендації». У поданому формулярі вкажіть електрону пошту Вашого партнера та надішліть запит. Вашому партнеру достатньо буде зазначити назву власної компанії, ім`я та прізвище, і рекомендація буде відображатись при профілі Вашої компанії. Звертаємо увагу, що рекомендації можуть бути отримані і від компаній, які не являються учасниками Платформи Trans.eu

  Крок 2. Активне виставлення пропозицій.

  Запорука успіху швидкого пошуку контрагентів-виставлення пропозицій. Всі користувачі платформи Trans.eu будуть мати змогу бачити куди і звідки Ваша компанія готова здійснити перевезення і саме з Вами укласти угоду.

  Крок 3. Залишайтесь онлайн.

  Для того, щоб Ваші контрагенти завжди могли звернутись до Вас, уточнити умови та домовитись про перевезення, необхідно бути онлайн. Для цього Ви завантажуєте програму на Ваш комп’ютер, або можете використовувати додаток, який встановлюється на телефон.

 • Як перевірити надійність компанії, яку обрали для співпраці?

  Кожна компанія перед тим, як отримати доступ, ретельно перевіряється відділом безпеки.

  В рамках Платформи Trans.eu створена унікальна система рейтингу , яка відображає надійність компанії. Підтвердження пропозицій в Платформі Trans.eu унеможливлює штучного отримання оцінок.

  Ви завжди маєте змогу перевірити, чи Ваш партнер не знаходиться в Списку боржників.

 • Чому Платформа працює повільно, зависає або викидує з програми?

  Система може працювати повільно або відключатись через файли «cookie», які необхідно видалити. Також версія програми може бути застаріла, та її потрібно оновити. В оновленій версії усі помилки виправлені, завантаження пропозицій транспорту та вантажів будуть працювати швидше.

  1. Видаліть файли «cookie» із Платформи Trans.eu по інструкції:

  • Закрийте всі процеси «Trans.eu» через «Диспетчер Задач» (Task Manager)
  • Скопіюйте посилання в «Пошук» на Вашому компютері: %appdata%\rst\trans\
  • Видаліть усю інформацію із папок «Data», «Giscache» та «History» -Запустіть програму Trans.eu і підключіться знову.

  2. Оновіть версію програми: https://www.trans.eu/ua/zavantazhyty-dodatok-trans