SmartMatch – krovinių pasiūlymai

Pritaikyti pasiūlymai iš siuntėjų dabar patys Jus suras

Platformoje Trans.eu jau galite gauti frachto, t.y. krovinio gabenimo pasiūlymus tiesiogiai iš patikimų siuntėjų. Tai visiškai naujas įrankis ir naujas bendradarbiavimo transporto srityje būdas.

Kodėl verta pasinaudoti naujais pasiūlymais?

 • Gaunate geriausiai priderintus krovinių pasiūlymus
  be būtinumo ieškoti jų biržoje ir vesti derybas per komunikatorių.
 • Aiškios taisyklės: kiekvienas siuntėjo pasiūlymas turi galiojimo
  laiką ir apibrėžtas gabenimo sąlygas, o dėl tarifų visada galima derėtis.
 • Sandorio sudarymas su partneriu yra paprastas ir automatizuotas – be pokalbių,
  elektroninių laiškų ir telefono skambučių. Pakanka įrašyti kainą, patvirtinti pasirinkimą ir palaukti sprendimo.
 • Turite galimybę nuolat bendradarbiauti su patikimais siuntėjais.

Kaip tai veikia?

 • 1

  Siuntėjas paskelbia frachtą, t.y. krovinio pasiūlymą

  Nustato krovinio parametrus, operacijos vietas ir gabenimo sąlygas.
  Gali nurodyti tarifą arba paprašyti įkainoti.

  Załadowca publikuje fracht, czyli ofertę ładunku

 • Algorytm dopasowuje firmy z giełdy Trans do potrzeby załadowcy

  2

  Algoritmas priderina įmones iš Trans biržos prie siuntėjo poreikių

  Pažangus algoritmas ieško įmonių, kurios geriausiai atitinka siuntėjo kriterijus. Atsižvelgia į tokius kintamuosius kaip: ieškoti ir spustelėti pasiūlymai, įmonės transporto parkas, įvertinimai, sertifikatai. Šiuo pagrindu sudaro įmonių, kurioms siunčia krovinio siuntėjo pasiūlymą, sąrašą.

 • 3

  Gaunate krovinio pasiūlymą per komunikatorių

  Jeigu algoritmas pasirinko Jus savo atitiktyse, gausite pasiūlymą. Kad su juo susipažintumėte, paspauskite nuorodą ir prisijunkite prie naujos versijos Platformos Trans.eu (beta) su savo TransId ir slaptažodžiu.

  Otrzymujesz ofertę ładunku na komunikatorze

 • Sprawdzasz ofertę i odpowiadasz na nią

  4

  Tikrinate pasiūlymą ir atsakote į jį

  Pasiūlymo sąlygos ir terminai Jums tinka? Patvirtinkite pasiūlymą. Galite pasiūlyti savo tarifą – tai užtruks tik kelias sekundes. Siuntėjas palygins Jūsų pasiūlymą su kitais ir pasirinks įmonę užsakymo vykdymui.

 • 5

  Laimėjote frachtą? Priimkite užsakymą

  Jeigu Jūsų pasiūlymas bus priimtas – gausite pranešimą su patvirtinimu. Galite pradėti vykdyti užsakymą.

   Wygrałeś fracht? Przyjmij zlecenie

Dažniausiai užduodami klausimai/strong>

Kas yra SmartMatch?

Tai yra sistema, priderinanti krovinių pasiūlymus prie transporto įmonių.

Kaip gauti pasiūlymus iš siuntėjų?

Algoritmas priderina siuntėjų pasiūlymus prie biržoje dalyvaujančių įmonių veiklos profilio. Renkasi tas, kurios turi gerus partnerių įvertinimus, sertifikatus ir modernų transporto parką. Kad pasirinktų būtent Jus, pasirūpinkite savo įvaizdžiu platformoje. Viskas, ką pridedate prie įmonės profilio, didina gero pritaikymo galimybes!

Kodėl gavau pasiūlymą?

Algoritmas SmartMatch ieško tokių įmonių, kurios geriausiai atitinka siuntėjo kriterijus. Atsižvelgia į tokius kintamuosius kaip: ieškoti ir spustelėti pasiūlymai, įmonės transporto parkas, įvertinimai, sertifikatai. Šiuo pagrindu sudaro įmonių, kurioms siunčia krovinio siuntėjo pasiūlymą, sąrašą.

Kodėl gaunu pasiūlymą, nepriderintą prie mano profilio?

Algoritmas yra beta fazėje, tad jo priderinimai iš pradžių gali būti netobuli. Tačiau jis mokosi iš istorinių duomenų. Su kiekvienu sekančiu veiksmu jo pasiūlymo priderinimas prie įmonės bus vis tikslesnis.

Kokius duomenis analizuoja algoritmas?

Algoritmas turi prieigą tik prie duomenų apie veiksmus, vykdomus platformoje, pavyzdžiui: ieškotos kryptys, spustelėti pasiūlymai ir įmonių profilių turinys: gauti įvertinimai, transporto parkas, sertifikatai ir licencijos. Priderina šiuos duomenis prie siuntėjo pasiūlymo: krovinio parametrų, maršruto, reikalavimų transporto parkui. Dėl to jis gali sukurti atitikmenį ir išsiųsti pasiūlymą tinkamai įmonei. Visi neskelbtini duomenys, t.y. asmeniniai ir registro duomenys, yra užšifruojami sistemos ir algoritmas neturi prie jų prieigos.

Ar kitas naudotojas mato, kad gavau pasiūlymą?

Ne. Pasiūlymų gavimas ir derinimas vyksta tik tarp Siuntėjo (Ekspeditoriaus) ir Vežėjo.

Ar siuntėjas žino, kad atmečiau pasiūlymus?

Ne. Iki pasiūlymo pateikimo momento Siuntėjas nežino, kokie vežėjai jį gavo. Tad jo atmetimas nėra matomas niekam už šios rekomenduotos įmonės ribų.

Ar kiti vežėjai mato mano pasiūlymą?

Ne. Tik Siuntėjas mato pasiūlymus, kuriuos pateikia Vežėjai.

Ką daryti, kad padidėtų galimybė gauti frachto pasiūlymus?

Algoritmas priderina siuntėjų pasiūlymus prie biržoje veikiančių įmonių veiklos profilio. Jeigu įmonė aktyvi biržoje, turi gerai užpildytą profilį, teigiamus Partnerių įvertinimus, sertifikatus ir modernų transporto parką, ji turi galimybę gauti krovinių pasiūlymus.

Ką daryti, kad padidėtų galimybės būti išrinktam siuntėjo?

Siuntėjas vertins įmonės patikimumą pagal jos profilį. Todėl turimi galiojantys dokumentai, sertifikatai, Partnerių atsiliepimai ir rekomendacijos taps vienu iš tokio įvertinimo kriterijų.

Jeigu patvirtinu pasiūlymą, tai reiškia, kad jau sudariau sandorį?

Dar ne. Algoritmas siunčia pasiūlymus daugiau nei 1 įmonei. Pasiūlymo priėmimas reiškia, kad Jūsų pasiūlymas pasieks siuntėją. Jis gali jį pasirinkti arba atmesti. Kai Jūsų pasiūlymas bus pasirinktas siuntėjo, gausite pranešimą su patvirtinimu ir tolesnėmis instrukcijomis.

Laimėjau frachtą. Kaip įvykdyti užsakymą?

Jeigu siuntėjos pasirinko Jūsų pasiūlymą, gausite savo el. pašto adresu nuorodą į užsakymą su detalia informacija apie operacijos terminus ir vietas. Patvirtinkite užsakymą ir pradėkite jį vykdyti.

Kodėl negavau užsakymo, nepaisant to, kad pasiūlymą priėmiau?

Jeigu negavote pranešimo apie laimėtą frachtą, tai reiškia, kad siuntėjas pasirinko kitos įmonės pasiūlymą. Tačiau jei gavote frachto gavimo patvirtinimą, ir nepaisant to negavote užsakymo, eikite į modulį „Frachtai“ naujoje Platformos versijoje, pereikite prie „Detalios informacijos“ ir susisiekite su siuntėju. Taip pat galite patikrinti modulį „Užsakymai“. Problemų atveju susisiekite su Klientų aptarnavimo tarnyba.

Kaip atsisakyti gauti pasiūlymus?

Nutarę nebegauti algoritmo siunčiamų pasiūlymų, prarasite galimybę bendradarbiauti su geriausiais siuntėjais. Tačiau jei norite pašalinti savo įmonę iš pritaikymų sąrašo, prašome susisiekti su Klientų aptarnavimo tarnyba.

Turite klausimų? Susisiekite su informacine linija.

(+370 5) 219 55 34

Teikiame informaciją ir pagalbą nuo pirmadienio iki penktadienio 8.00–17.00 val.